Zaměstnání - volné pozice

V současné době hledáme vhodné uchazeče na tyto pozice:

  • Odborně-technický pracovník oddělení zkušební laboratoře
  • Odborně-technický pracovník oddělení  akustiky
  • Odborně-technický pracovník oddělení  akustiky se zaměřením na práci v prostředí GIS
  • Projektant – architekt -  koordinátor realizací pro oddělení Prostorové a stavební akustiky
  • Odborně-technický pracovník oddělení SVĚTELNÉ TECHNIKY
  • Odborně-technický pracovník se zaměřením na zpracování světelně-technických posouzení

Bližší infomace k jednotlivým pozicím jsou uvedeny níže.

ODBORNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK ODDĚLENÍ ZKUŠEBNÍ LABORATOŘE - PRAHA

Vaším „denním chlebem“ bude:
Měření fyzikálních faktorů (hluk, osvětlení, oslunění, prašnost) a mikroklimatických podmínek ve venkovním i vnitřním prostředí.
Práce s nejmodernějšími měřicími přístroji a metodami.
Příprava a provádění zkoušek v terénu s následnou analýzou a zpracováním dat (to již v kanceláři).
Práce v týmu i samostatně.
Vedení vlastních projektů.Výsledkem Vaší práce bude:
Zpracovaný protokol z měření, správně a bez chyb, předaný včas zákazníkovi.

Co Vám určitě nesmí chybět:
Znalosti min. na úrovni SŠ technického směru.
Dobrá znalost MS Office (především Word a Excel).
Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).
Pečivost, ochota a spolupráce.Co Vám můžeme nabídnout:
Zázemí stabilní a prosperující společnosti.
Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu.
Zaškolení v dané problematice.
Flexibilní pracovní dobu.
Odpovídající platové ohodnocení vč. benefitů.

Čeká na Vás opravdu rozmanitá práce v kolektivu odborníků. Dostanete se na různá zajímavá místa. Svojí prací budete ovlivňovat rozhodování o další budoucnosti dané lokality.
O schopné zaměstnance je u nás dobře postaráno. Za dobrou práci dostanete dobrou odměnu.

Pokud se Vám pozice líbí, zašlete nám svůj životopis. Každou žádost pečlivě zvážíme a v případě zájmu Vás budeme kontaktovat!
Ing. Martin Bartůšek – vedoucí zkušební laboratoře Praha martin.bartusek@ekolagroup.cz

ODBORNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK ODDĚLENÍ AKUSTIKY - PRAHA

Náplň práce:

  • Modelování akustických situací (hluk z dopravy, stacionárních zdrojů, výstavby apod.).
  • Tvorba akustických posudků a studií.
  • Práce v týmu a vedení vlastních projektů.

Nabízíme Vám:

  • Stabilní zázemí v prosperující společnosti.
  • Zaškolení v dané problematice.
  • Práci s nejmodernějším počítačovým softwarem.
  • Možnost profesního růstu.
  • Příjemné pracovní prostředí a týmovou spolupráci v mladém kolektivu.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zajímavé platové ohodnocení vč. benefitů.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru.
  • Dobrou znalost MS Office, především MS Word a MS Excel.
  • AJ, nebo NJ.
  • Výhodou znalost akustických programů a praxe v oboru.

Životopisy zasílejte na emailovou adresu:

Ing. Filip Fikejz

filip.fikejz@ekolagroup.cz

ODBORNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK oddělení  akustiky se zaměřením na práci v prostředí GIS

  • Příprava mapových podkladů pro modelování akustické situace v prostředí GIS;
  • Modelování akustických situací (hluk z dopravy, hluk z výstavby atp.);
  • Tvorba akustických studií a posudků;
  • Tvorba a zpracování analýz v prostředí GIS;
  • Zpracování grafických výstupů v prostředí GIS.

Požadavky:

  • Absolvent VŠ, např. oboru Geografie nebo Geoinformatika (praxe s prací v GIS výhodou);
  • Aktivní znalost software ESRI ArcGIS Desktop a Pro (znalost Enterprise výhodou) – znalost práce s geodatabázemi, použití Model Builder a jazyka Python výhodou;
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič);
  • Znalost práce v MS Word, Excel, grafický software;
  • Zodpovědnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu.

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení včetně benefitů;
  • Práce v mladém kolektivu;
  • Nejnovější technické vybavení.

Pracoviště:

  • Praha.

Nástup:

  • dle dohody.

Kontakt:

EKOLA group, spol. s r.o.

Mistrovská 4, Praha 10

PROJEKTANT - ARCHITEKT - koordinátor realizací pro oddělení Prostorové a stavební akustiky

Čím se budeš zabývat?

  • Možnost zúčastnit se celého procesu realizace od návrhu – projekce – po dozor realizace
  • Návrhy a projekce interiérů (školy, divadla, kina, administrativní budovy … )
  • Návrhy a projekce exteriérových opatření (protihlukové stěny a kryty …)
  • Zkrátka teamová práce na projektech a realizacích v rámci ČR i zahraničí

Koho hledáme?

  • Absolvent nebo student VŠ (posledního ročníku) architektonicko – technického  zaměření ( např. ČVUT fakulta stavební – obor architektura, FA)
  • cit pro design i konstrukce
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • zodpovědný a spolehlivý přístup,
  • znalost Wordu, Excelu a Autocadu + 3D (SketchUP / Revit)
  • řidičský průkaz skupiny B

Co může být tvou výhodou?

  • Praxe v oboru
  • Úspěšné architektonicko – stavební soutěže
  • Práce v 3D modelaci, vizualizace

Co Ti nabízíme?

  • práci v pestrém a dynamickém kolektivu
  • moderní pracovní prostředí a technické vybavení
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnosti profesního rozvoje (účast na zajímavých realizacích, konferencích, školeních apod.)

Pracoviště: Praha.

Nástup: Dle dohody.

Kontakt: Ing. arch. Milan Nesměrák, Ph.D.; milan.nesmerak@ekolagroup.cz

ODBORNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK SVĚTELNÉ TECHNIKY

  • Modelování 3D světelně-technických situací,
  • posuzování denního osvětlení a proslunění,
  • Návrhy a hledání možných řešení,
  • měření denního a umělého osvětlení.

  • Absolvent nebo student VŠ technického zaměření(např. stavební, architektonická, elektrotechnickáfakulta),
  • znalost Wordu, Excelu a Autocadu.

  • Praxe v oboru,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • zkušenosti se světelně technickými programy,(Building Design, Světlo+).

  • Práci v mladém kolektivu,
  • moderní pracovní prostředí a technické vybavení,
  • flexibilní pracovní dobu vhodnou i pro studenty,
  • zpracovávat diplomovou práci v tomto oboru.

Kontakt: Ing. Vladislava Primas

vladislava.primas@ekolagroup.cz

ODBORNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK SE ZAMĚŘENÍM NA ZPRACOVÁNÍ SVĚTELNĚ-TECHNICKÝCH POSOUZENÍ

VHODNÉ PRO STUDENTY

  • Modelování světelně-technických situací(posuzování a vyhodnocení denního osvětlení a proslunění včetně návrhu možných řešení);
  • Zpracování světelně-technických posouzení a posudků;
  • Práce v terénu – terénní průzkumy pro potřeby posudků;
  • Možné rozšíření o měření osvětlení;
  • Možné rozšíření i na zpracování akustických studií a posudků.

Možná bakalářská nebo diplomová práce v tomto oboru.

Požadavky:

  • Absolvent nebo student VŠ technického zaměření výhodou (např. absolvent ČVUT stavební fakulta, fakulta architektury, elektrotechnická fakulta, strojní fakulta);
  • Schopnost samostatné práce a práce v týmu;
  • Znalost práce v MS Word, Excelů znalost AutoCadu, Revit apod. výhodou, znalost programů Světlo+, Building Design výhodou (není však potřeba, zaučíme);
  • Zodpovědnost, spolehlivost;
  • Znalost AJ nebo NJ.

Nabízíme:

  • Práci v mladém kolektivu;
  • Moderní pracovní prostředí;
  • Nejnovější technické vybavení;
  • Flexibilní pracovní dobu vhodnou i pro studenty.