DataKustik

Společnost DataKustik byla založena v roce 1991 a v současnosti je přední evropskou firmou, která vyvíjí a produkuje programové nástroje pro ochranu životního prostředí především v oblasti ochrany před hlukem a plynnými imisemi.

Software společnosti DataKustik pro výpočet a predikci hluku v životním prostředí, vnitřním, pracovním prostředí, stavební akustice, stejně jako SW pro modelování kvality volného ovzduší z hlediska jeho zatížení plynnými znečišťujícími látkami, představuje špičkové produkty v dané oblasti.

Naše společnost je výhradní zástupce firmy DataKustik pro Českou republiku. V rámci tohoto zastoupení uvádí na český trh především následující produkty společnosti Datakustik:

  • CadnaA - SW pro  výpočet, predikci a prezentaci hluku v životním prostředí. Tento produkt umožňuje po vybavení příslušným modulem "APL" také výpočet distribuce plynných polutantů v životním prostředí. Software využívá GIS nástroje a jeho výstupem mohou být velmi názorné a komplexní 3D animace.

 

  • CadnaR a CadnaSAK - nástroj pro výpočet a hodnocení hluku ve vnitřním, především pracovním prostředí například komplexů výrobních hal, kancelářích nebo učebnách.

  • BASTIAN - software pro využití ve stavební akustice - umožňuje modelovat hlukovou zátěž uvnitř budov, způsoby a cesty přenosu hluku mezi jednotlivými místnostmi ve zkoumané budově a také přenos a impakt existující hlukové zátěže z vnějšího prostředí zkoumaného objektu do jeho vnitřních prostor.

 

Webové stránky firmy DataKustik: www.datakustik.com

V případě Vašeho zájmu o některý z nabízených produktů či v případě dotazů kontaktujte naše obchodní a servisní oddělení (Centrála Praha).


Kalendář akcí


29.11.-30.11.2017

50 let Norsonic - Nové směry v měřicí technice

více »

2. pololetí 2017

PT 5349 (E04/V/2017)

Měření vibrací přenášených na ruce při práci s ručním mechanizovaným nářadím

více »

červen – říjen 2017

PT 1996, HEM34065 (E01/ŽD/2017)

Měření hluku z železniční dopravy

více »

2. pololetí 2017

PT EO3 (E03/AS/2017)

Výpočet ekvivalentních hladin akustického tlaku A ze silniční dopravy s použitím standardních výpočtových metodik

více »

Naši partneři


Logo Norsonic Logo DataKustik Logo G.R.A.S.

EU